У Сєвєродонецьку сьогодні, 25 листопада розпочався дводенний семінар-тренінг «Впровадження проекту інституту «Консультанта роботодавця». Навчання проводить професор кафедри психології Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості Олена Нежинська.

Захід організований для фахівців відділів взаємодії з роботодавцями міських та районних центрів зайнятості і має на меті покращити надання послуг ДСЗ роботодавцям нашого регіону. Фахівці напрацьовують нові підходи до обслуговування роботодавців, зокрема – переорієнтуються на індивідуальні, специфічні потреби кожного клієнта, з урахуванням новітніх тенденцій розвитку економіки, ринку праці та соціальної сфери.

Майбутні радники роботодавця опановують методи самопрезентації й ведення ділових переговорів. За допомогою практичних вправ учасники вчаться налагоджувати контакти, аналізувати очікування, потреби і побоювання роботодавців; тренуються вміло переконувати та мотивувати, долати суперечки, реагувати на критичні зауваження, ставити питання і відповідати на них. Отримані навички учасники будуть застосовувати у щоденній роботі, що сприятиме ефективній співпраці з роботодавцями.