16 березня в приміщенні Станично-Луганського районного центру зайнятості проведено семінар з новоствореними суб’єктами підприємницької діяльності, в якому взяли участь 9 осіб.

Із вступним словом до учасників семінару звернулась заступник директора центру зайнятості Н.Панова, яка надала інформацію про співпрацю служби зайнятості з підприємцями району. Також Н.Панова ознайомила присутніх з послугами центру зайнятості з професійної підготовки та перепідготовки за робітничими професіями на замовлення роботодавців, а також презентувала навчальний заклад ДНЗ «Луганський обласний центр професійно - технічної освіти Державної служби зайнятості».

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ю.Гаманєнко ознайомила присутніх з механізмом стимулювання роботодавців, які створюють нові робочі місця, працевлаштовують громадян, недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці, та надала інформацію про стимулювання суб’єктів малого підприємництва до створення нових робочих місць у пріоритетних галузях економіки шляхом виплати роботодавцю компенсації в розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування. 

Особливу увагу було привернуто здійсненню роботодавцям компенсації витрат на оплату праці працевлаштованих безробітних з числа переселенців, а також організації громадських та інших робіт тимчасового характеру. 

Під час семінару відбувся діалог учасників заходу, ставились запитання та надавались відповіді, обговорювались шляхи співпраці та взаєморозуміння.