8 листопада в Лисичанському міському центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО.   

В семінарі взяли участь безробітні Лисичанського міського центру зайнятості та представник Лисичанського міського військового комісаріату старший солдат відділу комплектування Артем Дробот та начальник служби добору по Луганській області ДПС Володимир Пліченко.

Під час семінару представники військового комісаріату розповіли про державні гарантії служби за контрактом:

- щомісячне грошове забезпечення від 7000 до 14000 грн.;

- щорічну грошову допомогу на оздоровлення, яка дорівнює місячному грошовому забезпеченню;

- безкоштовне харчування та форму одягу, безоплатну кваліфіковану медичну допомогу у військово-медичних закладах, лікування і відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку;

- можливість отримання вищої освіти у вищих військових навчальних закладах за рахунок держави;

- можливість отримання пенсійного забезпечення за вислугою років, а не при досягненні пенсійного віку.  

Окрім цього, при проходженні військової служби у зоні АТО військовослужбовець отримує статус учасника бойових дій, доплату в розмірі 3500 - 7000 грн., додаткову відпустку на 15 діб.

Наприкінці, учасники заходу отримали відповіді на поставлені запитання та інформаційні буклети з адресою та контактними телефонами для зворотнього зв’язку.

Якщо Вас зацікавила відповідна інформація, можете звернутися до Лисичанського міського центру зайнятості та отримати інформацію у створеному інформаційному куточку з відповідними матеріалами та контактами місцевих військових підрозділів.

Також, Ви можете звернутися безпосередньо до Лисичанського міського військового комісаріату за адресою: вул. Мічуріна, 22, у робочі часи: з 8-00 до 17-00, або за телефонами: (06451)7-11-30, (050)978-87-41.