27 вересня для роботодавців району у центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Послуги служби зайнятості та дотримання вимог чинного законодавства у сфері зайнятості населення, у тому числі щодо вирішення питань зайнятості осіб з інвалідністю», в якому взяли участь представники УПФУ в Станично-Луганському районі, підприємств та фізичні особи-підприємці.

Заступник директора центру зайнятості Надія Панова зупинилася на основних пріоритетах діяльності служби зайнятості на сучасному етапі, її функціях та можливостях. Також присутні були ознайомлені з новими підходами в обслуговуванні клієнтів служби зайнятості, в тому числі щодо підбору працівників методом рекрутингу.

З послугами служби зайнятості для роботодавців, можливостями підбору кадрів на замовлення роботодавців, в тому числі з компенсуванням роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, порядком організації тимчасових робіт, організацією професійного навчання безробітних під замовлення роботодавців, у тому числі на базі Луганського ЦПТО ознайомили присутніх фахівці відділу взаємодії з роботодавцями.

Під час заходу увагу присутніх було зосереджено на фінансову відповідальність суб’єктів господарювання за несплату єдиного внеску, нарахуванню єдиного соціального внеску, терміни подання звітів з ЄСВ та штрафні санкції, які застосовуються до роботодавця при порушенні норм чинного законодавства.

Під час семінару відбувся діалог учасників заходу, ставились запитання та надавались відповіді, обговорювались шляхи співпраці та взаєморозуміння.