17 травня поточного року фахівцями Марківського районного центру зайнятості був проведений семінар «Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії» для осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням. Захід відбувся у приміщенні Марківського районного відділу з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України. Заняття провів заступник начальника відділу активної підтримки безробітних центру зайнятості Максим Шевченко за участю начальника Марківського районного відділу з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України Тетяни Каплі.

На початку заходу фахівець центру зайнятості коротко охарактеризував ринок праці Марківського району та звернув увагу на його особливості.

Учасники семінару дізнались про основні джерела інформації про вакансії, їх особливості, отримали рекомендації щодо підбору вакансій з різних джерел та опрацювання підібраних пропозицій роботи. Крім того, було приділено увагу резюме як засобу самопрезентації шукача роботи.

Крім того, присутні задавали питання щодо порядку реєстрації у службі зайнятості, розміру та термінів отримання допомоги по безробіттю, щодо можливості професійного навчання за направленням служби зайнятості.

Т.Капля наполегливо рекомендувала учасникам семінару звернутись до центру зайнятості для вирішення питання працевлаштування, яке є особливо актуальним для присутніх, а також звернула увагу на можливість навчання за направленням служби зайнятості.