Нелегальне працевлаштування та торгівля людьми є поширеним явищем сьогодення, погодившись на нелегальну роботу, можна стати жертвою торгівлі людьми або трудової експлуатації.

30 серпня фахівцями Кремінського районного центру зайнятості спільно з фахівцями Сєвєродонецької районної державної адміністрації та Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги був проведений семінар на тему: «Ризики нелегальної трудової міграції».

Під час заходу особливу увагу було зосереджено на перевагах легальної зайнятості, учасники обговорили різні ситуації в які потрапляють люди під час нелегальної зайнятості та які права мають постраждалі особи. Мешканці громади отримали інформацію щодо установ, які надають допомогу особам, які потрапили в такі ситуації.

Фахівці центру зайнятості ознайомили присутніх з актуальними вакансіями та ситуацією на ринку праці, а також з електронними послугами Державної служби зайнятості. Окремо йшла мова про тимчасове працевлаштування в Державі Ізраїль.