2 лютого фахівцями Марківського районного центру зайнятості проведено семінар з вивільнюваними працівниками Марківської районної адміністрації, управління фінансів Марківської РДА та управління соціального захисту населення.

Основна мета - інформування вивільнюваних працівників про послуги служби зайнятості, пов’язані з соціальним захистом осіб, які втратили роботу.

Під час семінару мова йшла про активні заходи сприяння у працевлаштуванні, про наявність вільних робочих місць та вакантних посад. Також надано роз’яснення щодо чинного законодавства про зайнятість населення України, поінформовано про кар’єрний супровід вивільнених осіб. Зокрема, кар’єрний радник разом з клієнтом складатимуть індивідуальний план працевлаштування, щоб підібрати прийнятні варіанти роботи максимально швидко. До того ж, будь-хто може скористатися порадами та консультаціями спеціаліста з профорієнтації, рекрутера чи кар’єрного радника, отримати вичерпні відповіді на всі запитання, пов’язані з пошуком роботи або процедурою вивільнення.

Також на зустрічі йшла мова й про сучасний сервіс служби зайнятості для осіб, що шукають роботу та безробітних – «ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА», який доступний громадянам на порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua.