20 лютого в управлінні соціального захисту населення Кремінської районної державної адміністрації відбулося чергове 80 засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 року №365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, утворені районними, районними у мм. Києві і Севастополі державними адміністраціями, виконавчими органами міських, районних у містах (у разі утворення) рад, приймають рішення про призначення (відновлення) або відмову у призначенні (відновленні) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Під час засідання було розглянуто 145 актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та встановлено факт проживання 131 особи, в тому числі 3 осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості. Згідно з рішенням комісії їм надане право призначення або відновлення соціальних виплат.