Для спеціалістів Кремінського районного центру зайнятості 11 жовтня проведене об’єктове протипожежне тренування за темою: «Порушення з причини пожежі режиму роботи центру зайнятості в цілому та структурних підрозділів. Збір та приведення у готовність до дій за призначенням спеціалізованих служб і формувань цивільного захисту центру зайнятості».

Оскільки центр зайнятості є об’єктом з масовим перебуванням людей, тренування було проведене з елементами пожежегасіння.

З метою попередження помилкових дій учасників тренування, які можуть призвести до нещасного випадку, аварії, пошкодження обладнання або порушення технологічного процесу, попередньо відповідальною особою були проведені інструктажі щодо заходів безпеки на тренуванні.

В тренуванні взяли участь представники ТОВ «ПОЖЗАХИСТ-С», які провели інструктаж щодо використання первинних засобів пожежегасіння, надали методичну та практичну допомогу. Під час проведення заняття по практичному використанню засобів пожежегасіння фахівці центру зайнятості мали змогу власноруч відпрацювати дії з вогнегасниками.