21 лютого у Сєвєродонецькому міському центрі зайнятості відбувся черговий профінформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України, в якому взяли участь 16 осіб.

Представники військових комісаріатів молодший лейтенант І.Срібний, старший офіцер відділу ОК «Схід» О.Яковенко,  та лейтенант 53 бригади С.Вєтров, ознайомили учасників семінару з умовами проходження військової служби за контрактом, з переліком вакансій у військових частинах та вимогами до кандидатів. Під час служби за контрактом гарантується: вільний вибір місця та умови служби по всій території України, забезпечення безкоштовним харчуванням, безоплатна кваліфікована медична допомога, у ході просування по службі підвищення щомісячного грошового забезпечення, можливість навчання за рахунок бюджету у вищих військових навчальних закладах.  

Щомісячне грошове забезпечення військовослужбовців за контрактом становить від 7000грн. до 14000 грн.  Наприкінці, вони відповіли на чисельні запитання учасників семінару та наголосили на тому, що роздивляться усі варіанти працевлаштування.

Всі бажаючи пройти службу в Збройних Силах України можуть звернутися безпосередньо у військові комісаріати, а саме: Луганський обласний військовий комісаріат, розташований за адресою: вул. Богдана Ліщини, 38 та Сєвєродонецький міський військовий комісаріат: вул. Богдана Ліщини, 4.