Марафон актуальних професій триває. 15 березня у Гончарівській ЗОШ I-III ступенів для учнів 9-11 класів (17 осіб) відбувся профорієнтаційний урок. Школярам розповідалось про актуальні робітничі професії, які користуються попитом на ринку праці. А саме: бджоляр, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, слюсар з ремонту сільхозмашин та устаткування. Профорієнтаційний захід відбувся за участю представників Державного професійно-технічного навчального закладу «Сватівський професійний аграрний ліцей», які проінформували учнів про свій навчальний заклад та про можливості вступу до нього. Викладачі розповідали про історію заснування ДПТНЗ «СПАЛ» та історію виникнення професій, етапи їх становлення, удосконалення технологічного устаткування.    

Під час заходу представники Сватівського РЦЗ (заступник директора Сватівського РЦЗ Т.А.Перепелиця та начальник відділу активної підтримки безробітних Сватівського РЦЗ Ю.І.Несміянова), проінформували слухачів про послуги центру зайнятості, його структуру, адресу. Розповіли учням про об’єктивний вибір майбутньої спеціальності та про формулу правильного вибору професії «Хочу», «Можу», «Треба». Також учні отримали інформацію про Європейську методику професійної орієнтації для підлітків «Magellano Університет» та можливість користування електронним сервісом "Профорієнтаційний путівник".

Вибір майбутньої професії – це серйозний крок, який випускники роблять на підставі відомостей, отриманих з різноманітних джерел, рівня своїх знань з профілюючих предметів та власних природних здібностей. Тож аналізуючи надану інформацію, закликаємо приймати правильні рішення!