Пошук роботи це праця. Вона потребує і часу, і ресурсів. Головне правило її ефективності – активність. Чим більше способів пошуку роботи Ви використовуєте, тим більше шансів отримати гідну роботу.

3 квітня 2018 року працівники служби зайнятості відвідали Сватівський професійний аграрний ліцей та провели  профінформаційний захід для студентської молоді на тему: «Техніка пошуку роботи».

Мета проведення заходу полягає в тому, щоб ознайомити учасників з основними джерелами інформації про вакансії, правилами їх пошуку, використаннями, перевагами та недоліками, визначити послідовність дій, які допоможуть досягти успіху у вирішенні питань працевлаштування. Важливим етапом пошуку роботи є складання резюме, ознайомлення зі структурою та  правилами його написання. Адже грамотно складене резюме є найпотужнішим засобом самореклами на ринку праці. Під час проведення заходу слухачів дуже зацікавили правила підготовки до співбесіди, питання,  які обговорюються з роботодавцем, форми та методи самопрезентації, техніка телефонних дзвінків.

Студентам  розповідалось про діяльність служби зайнятості, про спектр послуг, можливості професійного навчання за сприянням Державної служби зайнятості, сприяння зайнятості жителів району  професійному самовизначенню молоді, формування позитивного іміджу служби зайнятості та мотивації їх до вибору актуальних та сучасних професій затребуваних на ринку праці регіону. Також інформація щодо  наявності електронного сервісу "Профорієнтаційний путівник" дуже зацікавила слухачів.

Захід проведено з використанням роздаткових матеріалів: листівки, буклети за робітничими професіями, пам’ятками з переліком сайтів пошуку роботи в Україні, зразки бланків заповнення резюме.

Надіємось, що Ваша активність, знання та праця обов’язково допоможуть Вам знайти гідне місце в житті!