9 жовтня у Сєвєродонецькому міському центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО.  

Учасники семінару отримали консультації щодо професійного навчання та підвищення кваліфікації за допомогою служби зайнятості у тому числі в ЦПТО ДСЗ, складання резюме та написання відео резюме. Також присутнім розповіли про умови надання ваучерів на навчання, актуальні вакансії служби зайнятості, роботу відділу рекрутингу, професійне тестування на платформі «Моя професія: консультаційна мережа» і про перспективи започаткування власної справи та участі у грантових програмах.

В цей день до центру зайнятості завітали представники Сєвєродонецького військового комісаріату і командир взводу десантно-штурмової військової бригади №79 С.Сулейманов. Вони ознайомили учасників семінару з умовами проходження військової служби за контрактом, з переліком вакансій у військових частинах та вимогами до кандидатів. Під час служби за контрактом гарантується: вільний вибір місця та умови служби по всій території України, забезпечення безкоштовним харчуванням, безоплатна кваліфікована медична допомога, під час просування по службі підвищення щомісячного грошового забезпечення, можливість навчання за рахунок бюджету у вищих військових навчальних закладах.

Учасники АТО за бажанням пройшли профдіагностичне тестування на вибір нової професії і виявили бажання навчатися. Наприкінці заходу всіх учасників привітали зі святом Днем захисника України.