На сьогоднішній день на обліку в Управлінні соціального захисту населення Кремінської районної державної адміністрації перебуває майже 21,3 тис. внутрішньо переміщених осіб.

Так, днями, в Управлінні соціального захисту населення, спеціалістами Кремінського районного центру зайнятості був проведений черговий інформаційний захід для осіб, які перемістилися з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО на території України.

Під час заходу обговорювались питання реєстрації в центрі зайнятості, отримання статусу безробітного, можливості працевлаштування, отримання ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці, участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру, можливості проходження професійного навчання, в тому числі на базі центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Учасники заходу також отримали інформацію щодо наявності діючих грантових програм спрямованих на створення і розвиток власного бізнесу або навчання та можливого тимчасового працевлаштування в Ізраїлі.

Слухачам була доведена інформація і про сучасні сервіси служби зайнятості, такі як: «Електронна черга реєстрації безробітних», оформлення власного електронного кабінету на сайті Державної служби зайнятості та запис відео-резюме за допомогою спеціалістів центру зайнятості.