Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення презентації роботодавця. Це один з найдієвіших способів надання громадянам допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцю - необхідних працівників.

З метою працевлаштування безробітних та надання допомоги роботодавцю у підборі кадрів 22 лютого у приміщенні Станично-Луганського районного будинку культури відбулась презентація роботодавців - «Станично-Луганського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області», та Біловодського РВК, яку відвідали 15 безробітних, що перебувають на обліку в службі зайнятості.

Відкрила презентацію роботодавців начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ю.Гаманєнко, яка представила запрошених представників роботодавців.

Начальник сектору забезпечення Станично-Луганського відділу поліції ГУНП в Луганській області С.Зубейко ознайомив присутніх з характером та умовами праці, особливостями роботи, розміром заробітної плати, з актуальними вакансіями. Наразі роботодавець має 14 вакансій: старший слідчий; слідчий; інспектор-криміналіст; помічник слідчого; старший дільничний офіцер поліції; дільничний офіцер поліції; інспектор сектору превенції; інспектор з ювенальної превенції; помічник оперуповноваженого; поліцейський сектору реагування патрульної поліції; психолог; інструктор з бойової та фізичної підготовки, начальник сектору логістики та матеріально-технічного забезпечення; поліцейський з обліку та збереження речових доказів і озброєння; молодший інспектор сектору логістики та матеріально-технічного забезпечення; поліцейський-водій Петропавлівського відділення поліції Станично-Луганського ВП ГУНП.

Офіцер відділення комплектування Біловодського РВК О.Брюховецький також розповів про актуальні вакансії, умови праці та рівень заробітної плати для служби у Збройних Силах України за контрактом.

«Презентація роботодавця» пройшла дуже плідно та інформативно, безробітні отримали вичерпні відповіді на запитання, які їх цікавили. Наприкінці заходу присутні пройшли індивідуальну співбесіду з представниками роботодавців.