У Новопсковському районі триває профорієнтаційна акція «Екскурс у світ навчальних закладів». З 12 по 13 квітня наступним навчальним закладом, що себе презентував, був Національний фармацевтичний університет м. Харків. Представляла його доцент кафедри неорганічної хімії, кандидат фармацевтичних наук Ольга Антоненко. У своєму виступі вона зазначила, що перспективність спеціальності фармацевтичного працівника підтверджена світовим досвідом, і у розвинених країнах фармацевтична  галузь за темпами розвитку посідає друге місце після авіакосмічної. Фармація – це науково - практична галузь, яка займається питанням пошуку, дослідження, виготовлення, зберігання, відпуску та застосування лікарських засобів, тому можливості працевлаштування фахівців, які отримали спеціальності НФаУ, дуже широкі.

До уваги глядачів гостя підготувала дуже цікаву та змістовну програму: презентація фармацевтичної галузі загалом та спціальності «фармацевт» зокрема, презентація коледжу та університету, відео-замальовки про спеціальності, за якими здійснюється навчання, відеоролики про дозвілля студентів.

Протягом двох днів презентації навчального закладу відбулася у семи загальноосвітніх школах району і 385 учнів, що взяли участь у заходах, залишились задоволені, адже не кожен день для них організовуються такі масштабні безкоштовні акції. І тепер, ми сподіваємося, кожний випускник школи має реальний план вибору професії та готовий у повній мірі реалізувати свій творчий потенціал.