Вже традиційно кожної весни спеціалісти Кремінського районного центру зайнятості для старшокласників проводять Марафон робітничих професій. Ця яскрава подія залишає в житті школярів не тільки безліч цікавої інформації про «Світ професій», а ще й можливість познайомитись з представниками професій, дізнатись більше про вибір сфери діяльності та отримати корисну інформацію про навчальні заклади.

Ось і в цьому році учні ОЗ - Кремінської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів взяли участь в Презентації навчального закладу КЗ Кремінського медичного коледжу. Діти отримали інформацію звідки почалися професії «Сестра медична» та «Фельдшер», про вимоги та умови навчання. Спеціалісти служби зайнятості ознайомили молодь з вимогами роботодавців, перспективами працевлаштування та розміром заробітної плати. Проведена презентація Профорієнтаційного путівника. За допомогою сучасних технологій учні переглянули зміст професій, їх вимоги до працівника.

Молодь мала змогу поглибити знання про світ професій, набути упевненості щодо сфери діяльності, в якій зможе якнайкраще розвинути свої здібності.