11 квітня поточного року Новоайдарський районний центр зайнятості спільно із заступником директора КЗ «Старобільського медичного коледжу» провели презентацію навчального закладу для учнів 8-11 класів НВК Новоайдарської школи-гімназії та учнів 11 класів НВК Олексіївської школи-гімназії.

Мета заходу – надання достовірної інформації учнівській молоді щодо можливості отримання освіти у презентованому  навчальному закладі; поінформованість учнів щодо підвищення престижу медичної освіти на ринку праці, ознайомлення з навчальним закладом, факультетами, умовами навчання та спеціальностями, за якими проводиться підготовка.

Старобільський медичний коледж представляв заступник директора з навчальної роботи вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист Олена Літакова. У своєму виступі вона зазначила, що перспективність професії медичного працівника, з огляду на сьогоднішні обставини, зростає дуже великими темпами. «Сестра медична», «Фельдшер», «Масажист», «Реабілітолог» - ці спеціальності за останні роки стають актуальними у нас в регіоні. Школярам була представлена презентація медичного закладу, зокрема навчальної бази, умов проживання в гуртожитку та студентського життя у вільний від навчання час.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Руслана Черкасова окремо надала інформацію школярам щодо можливості проходження профдіагностичного тестування за новітніми методиками щодо вибору майбутньої професії, представленими на нещодавно введеній до експлуатації «Платформі державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри» та за допомогою електронного сервісу «Профорієнтаційний путівник» ЛОЦЗ, який містить в собі різноманітну інформацію щодо існуючих професій, спеціальностей, а також інформацію про навчальні заклади, установи, організації нашого регіону, ЗНО-2018 та багато іншої цікавої для школярів  інформації.

Презентації проходили з використанням інформаційно комунікаційних технологій, в доброзичливій атмосфері та справили дуже позитивне враження на всіх присутніх, і наприкінці заходів 67 школярів отримали інформаційні буклети навчального закладу.

«Обравши спеціальності медичного напрямку, ви зможете долучитися до благодійної справи – збереження здоров’я нашої нації, адже здоров’я громадян – це багатство кожної держави» - саме такими словами завершувалася презентації Старобільського медичного коледжу.