З метою подолання дискримінаційних проявів на національному ринку праці 3 квітня 2018р. у Станично-Луганському районному центрі зайнятості відбувся профінформаційний семінар з гендерних питань за участю представників Української фундації громадського здоров’я.

Відкрила семінар провідний фахівець центру зайнятості та повідомила про ситуацію на місцевому ринку праці, послуги служби зайнятості, розвиток кар’єрного росту жінок, а також про гендерні стереотипи, які можуть спіткати жінок при працевлаштуванні; негативні емоційні стани, що супроводжують жінок в стані вимушеного безробіття та рекомендації щодо підвищення упевненості у собі.

Представник Української фундації громадського здоров’я Д.А.Білько повідомив про створення мобільної бригади психосоціальної допомоги, що діє для підтримки жінок, які постраждали від насильства (фізичного, психологічного, економічного та сексуального), а також плани дій у ситуації домашнього насильства або його загрози та інформацію щодо організацій, які пропонують допомоги

фізичного, медичного та соціального характеру.

Семінар проходив у формі діалогу та відкритої дискусії. На завершення семінару представник Української фундації відповів на запитання та надав індивідуальні консультації.