З метою сприяння професійному самовизначенню школярів у виборі професії, надання повної інформації щодо вибору професії спеціалісти Кремінського районного центру зайнятості спільно із спеціалістами комунальної установи «Кремінська районна центральна бібліотечна система» зустрілись з учнівською молоддю, яка навчається в Кремінській школі - гімназії.

Фахівці комунальної установи «Кремінська районна центральна бібліотечна система» організували книжну виставку «У світі професій». Діти переглянули літературу про вибір професії, як стати фахівцем власної справи та як обрати справу до душі.

Від фахівців Кремінського районного центру зайнятості молодь отримала інформацію про стан ринку праці у регіоні, ознайомилася з потребами підприємств, установ, організацій у кваліфікованих кадрах, з послугами, що надаються центром зайнятості та шляхами здобуття професій. Ознайомилась з безліччю цікавої інформації: переліком навчальних закладів, порадами щодо отримання професії, з актуальними вакансіями.

Проведена презентація Профорієнтаційного путівника. За допомогою сучасних технологій учні переглянули зміст професій, їх вимоги до працівника.

Після проходження тестування молодь набула упевненості щодо сфери діяльності, в якій зможе якнайкраще розвинути свої здібності.