В рамках співпраці служби зайнятості з роботодавцями та соціальними партнерами 13 лютого у Рубіжанському міському центрі зайнятості був проведений семінар для керівників та представників кадрових служб підприємств, соціальних партнерів.

Учасникам презентували нову послугу служби зайнятості у сприянні підбору кваліфікованих працівників – Інститут консультанта роботодавця, який почав працювати з 1 січня 2020 року. Головні теми обговорення під час заходу - широкий спектр послуг, що надаються службою зайнятості, запровадження сучасних методів пошуку та підбору персоналу, тісна співпраця з роботодавцями, встановлення партнерських стосунків, які основані на врахуванні інтересів роботодавця, новітні електронні сервіси. Роботодавцям запропоновано взяти участь у грантових програмах, спрямованих на розширення бізнесу та створення нових робочих місць. Надана інформація щодо підтримки малого та середнього бізнесу, а саме отримання пільгових кредитів у рамках нової державної програми стимулювання бізнесу "Доступні кредити 5-7-9%", яка стартувала з  лютого 2020 р.

Представники Рубіжанського об'єднаного управління Пенсійного фонду України висвітлили питання легального працевлаштування в Україні. Адже від своєчасної та в повному обсязі виплати підприємствами заробітної плати своїм працівникам, своєчасної сплати єдиного внеску залежить і страховий стаж робітників і пенсія в майбутньому.

Присутні отримали вичерпні відповіді на свої запитання та обговорили напрями подальшої співпраці.