29 березня 2018 року в Топольській ЗОШ І-ІІІ ст. Троїцьким районним центром зайнятості був проведений профорієнтаційний захід зі школярами 7-11 класів з метою ознайомлення школярів з різними професіями та їх стану на ринку праці. В ході заходу дітям були представлені відеоролики та  презентації.

Мета цієї роботи – це, перш за все, інформування учнів про світ професій. Школярі після перегляду презентації поділилися своїми планами на майбутнє та визначили, які професії відкрили для себе вперше і зазначили, що цей вибір дуже відповідальний і зрозуміли що його  треба зробити ще в період навчання в школі. Урок проходив в активній атмосфері, діти навчилися складати професійний план та зрозуміли що, професія дуже  необхідна для суспільства, яка потребує від неї певної підготовки, фізичних і духовних сил та дає їй можливість повноцінно жити і розвиватися.

Результат проведення профорієнтаційного уроку - сформованість певної професійної спрямованості, професійне самовизначення учнів, готовність до зміни професії, на інші види діяльності відповідно до індивідуальних особливостей учнів та результатів профвідбору.