Діти – втілення любові, найдорожчі за будь-який скарб на землі. Вони наповнюють наше життя радістю, дарують майбутнє, додають снаги і вагомості всьому оточуючому нас середовищу. Дивлячись у їх обличчя, забуваєш всі негаразди, прагнеш лиш одного – щоб діти посміхалися.

З метою активізації профорієнтаційної роботи з підростаючим поколінням, мотивації їх до вибору актуальних та сучасних професій, затребуваних на ринку праці, 18 травня фахівець Марківського районного центру зайнятості завітала до школярів з чила осіб з інвалідністю Марківської гімназії.

Скільки професій на світі існує?

Хто возить, хто вчить, хто літає, хто будує…

Професія кожного варта пошани.

От скоро я виросту. Ким же я стану?

З таких віршованих рядочків почався профорієнтаційний урок з учнями початкових класів Марківської гімназії. Залюбки школярі здійснили разом з фахівцем центру зайнятості подорож у світ професій. Знайомство дітей зі світом професії відбувалося в ігровій формі. Школярі розгадували загадки про професії, брали участь в іграх «Відгадай професію», «Доповни вислів» та ін.

Проведений захід надав можливість ширше познайомити дітей із різноманітним світом професій, виявив початковий професійний інтерес школярів та сформував позитивний світогляд щодо важливості усіх професій, особливо робітничих.