У Європейській Конвенції з прав людини зазначено, що кожен має право на життя, повагу до приватного сімейного життя, право голосу, право на справедливий суд. У випадку порушення прав люди можуть звернутися до місцевого суду, неурядових громадських організацій за безоплатною правовою допомогою, Європейського суду з прав людини.

Задля підвищення правової свідомості, культури та освіченості населення 24 вересня у Сєвєродонецькому міському центрі зайнятості відбувся семінар «Молодь на ринку праці». Представник Головне територіальне управління юстиції у Луганській області Ольга Руденко розповіла безробітним про порядок і підстави подання звернення до Європейського суду з прав людини.

Юрисконсульт міського Центру соцслужб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Новосельцева розповіла про загрози трудового рабства та проблеми трудової міграції, з якими спіткаються наші громадяни. Юрист NRC - Norwegian Refugee Council Максим Голтвяницький нагадав про порядок оформлення трудових відносин та відповів на числення питання.