Державна служба зайнятості реалізує комплекс заходів щодо підтримки та розвитку підприємницької ініціативи серед безробітних.

Перш за все, це залучення осіб, які бажають започаткувати власну справу, до інформаційних семінарів, де вони можуть отримати інформацію з питань самозайнятості, вибору перспективного виду діяльності для конкретного регіону. Усі громадяни, які виявляють бажання розпочати власний бізнес, можуть пройти психодіагностичне обстеження щодо можливостей відкриття власної справи.

З метою набуття теоретичних знань щодо бізнес-планування бажаючим відкрити власну справу може бути запропоновано навчання на курсах «Підприємець-початківець».

Так, з метою організації ефективної зайнятості та сучасного пошуку роботи, формування навичок генерування і аналізу бізнес-ідеї, активізації бізнес-мислення безробітних, на базі Марківського районного центру зайнятості проведена серія корисних тренінг-семінарів від ТзОВ «Вектор Успіху» на теми: «Пошук ідей для започаткування власного бізнесу» та «Бізнес-планування». Тренінги дали можливість учасникам отримати теоретичні знання та практичні навички щодо пошуку та аналізу нових ідей для створення власного бізнесу та стратегії бізнес-планування.

Отже, якщо ви перебуваєте в пошуку роботи, звертайтесь до служби зайнятості для отримання детальної інформації щодо можливості започаткування власної справи. У нас ви отримаєте кваліфіковану та безкоштовну допомогу.