15 січня Рубіжанським міським центром зайнятості проведено онлайн семінар для роботодавців: «Актуальні напрямки покращення та вдосконалення співпраці центру зайнятості із роботодавцями».

Під час заходу обговорювалися питання стимулювання роботодавців щодо працевлаштування безробітних згідно з діючим законодавством, легалізації трудових відносин, організації та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру в місті. Висвітлювалися питання про порядок отримання ваучерів на перенавчання персоналу, переваги стажування та професійного навчання під замовлення роботодавця. Також було розглянуто питання про необхідність виконання квоти з працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, звітування та строки подання інформації, порядок заповнення, порядок розрахунку квоти, а також відповідальність за невиконання роботодавцями нормативу.

Була проведена презентація онлайн послуг служби зайнятості, Електронного кабінету роботодавця, які особливо ефективні та зручні у період пандемії.