На базі «Студії Бізне$тарт» Лисичанського міського центру зайнятості відбулася презентація послуг Луганського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості України, «Нова професія - нова сторінка трудового життя. Перегорни її за допомогою ДНЗ «Луганський ЦПТО ДСЗ України»». У ході заходу відзначили важливу роль Державної служби зайнятості у кадровому забезпеченні підприємств міста. Розглянули сучасні вимоги ринку праці до професійної компетенції населення.
Співробітники центру зайнятості ознайомили присутніх з новітніми формами підвищення конкурентоздатності на ринку праці: ваучер та неформальне навчання. Презентували послуги ЦРП «Студії Бізне$тарт». Про перелік професій, систему роботи, здобутки, можливості навчального закладу, розповів директор Луганського ЦПТО ДСЗ України Євген Назаров.

Кульмінаційним моментом заходу став майстер-клас «Сучасні методи декорування в інтер’єрі», проведений майстром виробничого навчання Світланою Радченко. Майстер-клас – це одна з форм ефективного професійного, активного навчання, де водночас розповідається та показується, як застосовувати на практиці нову технологію або метод.