21 травня на базі ДНЗ «Луганський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» був проведений семінар-тренінг для начальників відділів організації працевлаштування населення та відділів надання соціальних послуг базових центрів зайнятості.

Семінар проводився відділом організації сприяння працевлаштуванню Луганського обласного центру зайнятості за участю директора Сергія Болотського та заступника директора Олени Шуліки.

Розглядалися актуальні питання підбору роботи та надання соціальних послуг фахівцями центрів зайнятості, які виконують функції кар’єрних радників; проаналізували роботу кар’єрних радників за 4 місяці 2019 року. На конкретних прикладах учасники розглянули можливі варіанти та алгоритми дій планування роботи з клієнтами.

Під час тренінгу провели інтерактивне заняття щодо особливостей складання індивідуального плану працевлаштування. Також йшлося про особливості роботи з квотною категорією населення, а саме з ВПО, учасниками АТО та особами з інвалідністю.
Учасники заходу обмінялися власним досвідом та думками про шляхи та можливості покращення якості надання послуг населенню та роботодавцям.