13 грудня закінчилася низка семінарів-тренінгів для фахівців, які виконують функції кар’єрних радників у базових центрах зайнятості Луганської області. Заступник директора ЛОЦЗ Олена Шуліка привітала учасників та наголосила, що кар’єрний радник повинен вміти знаходити індивідуальний підхід до кожного клієнта, бути для нього надійним партнером, наставником і психологом.

Під час відпрацювання техніки роботи кар’єрного радника учасники розглянули конкретні складні ситуації, що виникають при спілкуванні з клієнтами, та провели роботу над помилками. Практичні поради допоможуть фахівцям уникати конфліктів, бути гнучкими та щирими під час спілкування.

Розглянули на тренінгу і особливості складання резюме в єдиній електронній базі, зокрема – коректність внесення даних та отримання кінцевого результату обробки інформації. В частині тренінгу «Керування стресами. Психологічна рівновага» учасники дізналися про негативні та позитивні наслідки різних видів стресу на організм людини, навчилися боротися з емоційним вигорянням. Також фахівці пройшли тестування й визначили індивідуальні ресурси для самопідтримки.