15 листопада Рубіжанським міським центром зайнятості було ініційовано зустріч представників кадрових служб підприємств з фахівцями Управління Пенсійного фонду та Управління Держпраці в Луганській області.

Під час зустрічі начальник відділу взаємодії з роботодавцями Рубіжанського міського центру зайнятості Олена Мальцева розповіла про форми надання послуг роботодавцям із використанням рекрутингових методів, зручність сучасних електронних сервісів, які на сьогодні є однією з найпрогресивніших форм надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям.

Представники Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України проінформували про залежність майбутньої пенсійної виплати від тривалості страхового стажу та розміру заробітної плати. Тому щоб уникнути проблем з пенсією, необхідно відмовитися від роботи без оформлення, а також стежити за тим, щоб роботодавець платив внески і податки.

Про вимоги чинного законодавства про працю, необхідність своєчасного та правильного оформлення трудових відносин розповіла начальник відділу державного нагляду додержання законодавства соцстрахування Управління з питань праці Ганна Кравець. Вона проінформувала роботодавців про переваги офіційного працевлаштування, детально зупинилася на питаннях працевлаштування людей з інвалідністю. Особлива увага була надана відповідальності за невиконання роботодавцями нормативу робочих місць для працевлаштування цієї категорії. Учасники були проінформовані про діяльність служби зайнятості щодо забезпечення реалізації права на працю громадян, які не можуть на рівних конкурувати на ринку праці.

Було обговорено ще ряд проблемних питань, які турбували учасників, вони ділилися своїм досвідом в розв’язані різних ситуацій. Зустрічі у такому форматі є підтвердженням всебічного інтересу до зміцнення партнерства, спрямованого на соціально-економічний розвиток міста.