04 квітня 2018 року в Попаснянському районному центрі зайнятості був проведений семінар для молодих людей, які перебувають на обліку в центрі зайнятості «Молодь на ринку праці».

Молодь є специфічною групою населення, яка потребує додаткових заходів підтримки. З кожним роком на ринку праці вимоги до працівників зростають і молоді все важче влаштуватись на роботу. Тому фахівці Попаснянського районного центру зайнятості проводять активну профінформаційну роботу серед молоді.

Метою заходу була популяризація послуг державної служби зайнятості, як одного  з механізмів інформування та сприяння у працевлаштуванні молоді, зокрема, шляхом професійного навчання.

Спеціалісти центру зайнятості проінформували молодь про зміни, які відбуваються на ринку праці та переліком послуг, що надає служба зайнятості, розповіли про переваги легальної зайнятості в Україні. За допомогою інтерактивних вправ та елементів ділової гри учасники заходу змогли розкрити свої лідерські, фахові та особисті якості, вчились правильно презентувати їх роботодавцеві, а також визначили необхідні професійні якості, над розвитком яких ще потрібно попрацювати.

Присутні мали змогу проаналізувати та усвідомити власну позицію в процесі пошуку роботи, конкретизувати напрямки пошуку, активізувати самостійний пошук роботи, зробити його більш продуктивним та ефективним.