23 лютого у приміщенні Новоайдарського районного центру зайнятості відбувся міні-семінар з керівниками ПОУ на тему: «Легалізація тіньової зайнятості», основною метою якого було роз’яснення роботодавцям про необхідність забезпечення повної, продуктивної, безпечної зайнятості з гідною оплатою праці, про негативний вплив безробіття та його наслідки. В заході взяли участь 6 роботодавців. Відкрила захід заступник директора Новоайдарського районного центру зайнятості С.Карташова, одразу наголосила на необхідність виконання законів  України «Про зайнятість населення», «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», про адміністративну, фінансову та кримінальну відповідальність за використання нелегальної робочої сили.

Спеціалісти центру зайнятості ознайомили з послугами, які надаються роботодавцям, детальніше ознайомили з механізмом стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць шляхом компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та компенсацію витрат роботодавця на оплату праці у разі працевлаштування зареєстрованих безробітних з числа ВПО.

Були розглянуті питання працевлаштування осіб з обмеженою працездатністю, внутрішньо переміщених осіб та демобілізованих учасників АТО.