Професіоналізм – це гарантія працевлаштування на роботу. Сьогодні ми живемо в країні, яка відкриває перед молоддю  необмежені можливості для набуття будь-якої професії. А людина  в  свою чергу може звеличити будь-яку професію, освітлюючи її вогнем своєї творчості, свого дерзання та майстерності. Саме тому потрібно добре усвідомлювати як важливо обрати професію до душі, щоб вона не стала тягарем, а задоволенням. «Якщо ви вдало оберете  професію і докладете до нього душу, то щастя  саме знайде вас».  

 Ч.Дарвін.

Кожен з нас хоча б раз у житті замислювався над тим, ким хоче стати у майбутньому і з якою професією пов’язати свою долю. Довго думаючи і сперечаючись з батьками, перегорнувши безліч сторінок літератури для абітурієнтів, можна зрозуміти, що кожна професія по-своєму потрібна в житті. А й справді, як страшно помилитися у виборі майбутньої професії! Саме крок із вибору професії є дуже важливим для подальшого будівництва власного життя і, можливо, саме він стане вирішальною цеглинкою у фундаменті Вашого майбутнього.

Іноді люди, не віднайшовши того, чого прагне їхня душа, присвячують себе якійсь певній справі… Чи правильно це? Чи отримують вони від своєї професії задоволення? Звичайно, ні! Мені хочеться щоб Ви стали справжніми майстрами у галузі тієї професії, яку оберете чи вже обрали! А, погодьтесь, це нелегка справа – стати справжнім майстром. Я вважаю, що майстер – це той, хто знайшов своє покликання у роботі.

Фахівці Кремінського районного центру зайнятості організували для студентів Кремінського професійного ліцею цікавий майстер - клас. В проведенні цього заходу допомогла фізична особа - підприємець Лопата Ольга Володимирівна. У власному кафе "Казка" вона зустріла молодь. Провела майстер - клас сервіровки святкового столу.

Власноруч випекла прянички, з кондитерського мішечку прикрасила їх. Дівчата відразу захоплено почали прикрашати власні пряники. За чашкою запашного чаю обговорювали, як саме прикрасять вдома святковий стіл та про те, що побачені ідеї на майстер - класі обов’язково втілять на екзамені.

 Знайти своє покликання – значить виявити себе у праці, яка б найкраще відповідала стану душі, поклику серця, інтересам, потребам та способу життя. Потрібно правильно обирати професію, спираючись на свої вподобання, навчитися об’єктивно оцінювати себе і свої можливості. Це, на перший погляд, просто, а насправді – немає нічного складнішого.