21 лютого в приміщенні Рубіжанського міського центру зайнятості пройшов семінар «Легальна зайнятість» за участю представників міжнародної організації «Норвезька Рада у справах біженців». Основною метою зустрічі стало розкриття переваг легального працевлаштування в Україні, підвищення загальної обізнаності щодо документального оформлення трудових відносин під час працевлаштування.

Перед присутніми виступив провідний юрист Норвезької Ради у справах біженців. Він повідомив, що тільки офіційне працевлаштування гарантує гідний соціальний захист. Працюючи нелегально людина не може належним чином захистити свої права: право на нормальні умови праці, право на відпочинок, право на соціальні виплати в разі втрати працездатності тощо. Лише легальна зайнятість може бути основою соціальної захищеності населення.

Він повідомив присутніх про посилення заходів з детінізації економіки та заробітних плат. Наголосив на тому, що на даний час ведеться активна робота, яка націлена на легалізацію зайнятості.

На семінарі безробітні отримали вичерпну інформацію щодо широкого спектру можливостей, які надає служба зайнятості, а також відповіді на питання, що їх цікавили.