23 жовтня в Кремінському районному центрі зайнятості проведено семінар для роботодавців за участю Головного управління Держпраці у Луганській області та Головного управління Пенсійного фонду України у Луганській області.

Основна тематика семінару – це надання роботодавцям роз’яснень щодо питань легальної зайнятості, гарантій безпечної праці та соціального захисту.

Представники Головного управління Держпраці у Луганській області інформували роботодавців про переваги легального працевлаштування працівників, особливості працевлаштування за угодами цивільно-правового характеру, про дотримання роботодавцями вимог Кодексу законів про працю, порядку здійснення перевірок та штрафні санкції за порушення законодавства.

Працівники Пенсійного фонду проінформували присутніх про особливості та типові помилки при заповненні звітності по єдиному соціальному внеску та про зміни в законодавстві, які стосуються реєстрації членів фермерських господарств.

Співробітники служби зайнятості розповіли роботодавцям про послуги центру зайнятості: компенсацію роботодавцям витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо-переміщених осіб, компенсацію єдиного соціального внеску, переваг проведення тимчасових робіт, можливість підвищення конкурентоспроможності осіб за допомогою ваучера та підтвердження результатів неформального професійного навчання, про підготовку кадрів під замовлення роботодавців та новітні підходи у пошуку необхідних кадрів.