29 січня в приміщенні Біловодського районного центру зайнятості відбувся семінар «Легальна зайнятість – запорука соціального захисту працівників» за участю фахівців Біловодського об’єднаного управління ПФУ Луганської області.  

Метою заходу було інформування населення про державні соціальні гарантії, переваги системи соціального страхування, ризики нелегального працевлаштування, формування правової свідомості у сфері зайнятості, а також підвищення мотивації безробітних громадян до легальної праці.

Присутнім наголосили на тому, що незадекларована трудова діяльність – це відповідальність перед законом як роботодавця, так і працівника. В свою чергу легальна зайнятість - це, насамперед, захист соціальних та трудових прав і гарантій громадян, запорука гідного рівня життя.

Перевірка свого страхового стажу – це особиста відповідальність кожної працюючої людини! Тому треба самостійно приймати рішення щодо форми власної зайнятості. Кожен вирішує сам, що для нього важливо – жити сьогоденням чи мати певні гарантії у майбутньому.

Учасники заходу отримали поради та кваліфіковані відповіді на запитання, які виникали протягом семінару. Усіх учасників семінару закликали не бути байдужими до свого майбутнього та поважати свою працю.