З метою інформування громадян про переваги легальної зайнятості спеціалістами Кремінського районного центру зайнятості спільно із представниками благодійної організації «Благодійний Фонд «Адвентистське агентство допомоги та розвитку в Україні» був проведений профінформаційний семінар «Легальна зайнятість».

Фахівці служби зайнятості акцентували увагу на тому, що легальна зайнятість – це, насамперед, захист соціальних та трудових прав і гарантій громадян. Якщо людина дбає про своє майбутнє, майбутнє держави, а відтак – майбутнє своїх дітей та онуків, то вона повинна свідомо та відповідально ставитися до свого легального працевлаштування.

Коли людина тривалий час шукає роботу часто занепадає духом, тож представники благодійної організації «Благодійний Фонд «Адвентистське агентство допомоги та розвитку в Україні» надали інформацію про можливість отримати психологічну допомогу. Ознайомили присутніх з тим, що працюють мобільні виїзні бригади психологів, які проводять як індивідуальні консультації, так, і групові.