З метою інформування громадян про переваги легальної зайнятості спеціалістами Кремінського районного центру зайнятості спільно із представниками Головного управління державної праці у Луганській області 16 березня був проведений профінформаційний семінар «Легальна зайнятість».  

Представники Головного управління державної праці у Луганській області надали інформацію про порядок укладання трудового договору, цивільно - правової угоди, контракту та переваги легального працевлаштування. Кожен громадянин, який влаштовується на роботу, повинен пам'ятати, що отримання зарплати «в конверті» сьогодні, позбавляє його в майбутньому соціального захисту у разі безробіття, тимчасової втрати працездатності, нещасного випадку на виробництві, а також гідної пенсії. Для забезпечення свого майбутнього найманий працівник повинен вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин.

Фахівці служби зайнятості акцентували увагу на тому, що легальна зайнятість – це, насамперед, захист соціальних та трудових прав і гарантій громадян. Якщо людина дбає про своє майбутнє, майбутнє держави, а відтак – майбутнє своїх дітей та онуків, то вона повинна свідомо та відповідально ставитися до свого легального працевлаштування.