Під таким гаслом відбувся семінар у Кремінському районному центрі зайнятості. Участь у заході взяли представники Управління Держпраці у Луганській області. Головними державними інспекторами акцентовано увагу учасників семінару на відповідальності за порушення трудового законодавства, у тому числі за використання найманої праці без юридичного оформлення.

Зазначено, що використання найманої праці без оформлення трудових відносин призводить до позбавлення працівника: гарантованого розміру заробітної плати; прав на оплачувану відпустку, відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами; на оплату лікарняного; на достроковий вихід на пенсію, якщо ви працюєте в шкідливих умовах праці; на скорочений робочий день, тиждень, якщо ви працюєте в шкідливих умовах праці; права не працювати у вихідний і святковий день; права на допомогу по безробіттю; на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві й професійних захворювань; на зарахування виробничого стажу; на матеріальне забезпечення в порядку соціального страхування в старості.

За результатами обговорення даних питань спеціалісти служби зайнятості та представники Головного управління Держпраці у Луганській області запропонували індивідуальне безкоштовне консультування з юридичних питань та правову допомогу.