9 квітня Станично-Луганським районним центром зайнятості проведений інформаційний онлайн-семінар для роботодавців району на тему: «Легалізація зайнятості та заробітної плати».

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Юлія Гаманєнко інформувала учасників заходу про необхідність дотримання вимог законів України «Про зайнятість населення», «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття».

Під час проведення семінару особливу увагу було зосереджено на перевагах легальної зайнятості та неприпустимості найму працівників без оформлення трудових відносин, неухильності дотримання законодавчих вимог щодо укладання трудового договору.

На семінарі були присутні представники головного управління ПФУ в Луганській області - головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління Наталія Нарожна та головний спеціаліст відділу формування електронних трудових книжок управління інформаційних систем та електронних реєстрів Олександра Калугіна. Спеціалісти акцентували увагу присутніх щодо обов’язкового легального працевлаштування робітників, розповіли про можливість добровільного страхування та здійснення доплати до мінімального страхового внеску з 2004 року. Також було повідомлено про необхідність оцифровування трудових книжок для формування відомостей про трудову діяльність у Реєстрі застрахованих осіб.