В Рубіжанському міському центрі зайнятості днями відбувся семінар для роботодавців: «Легалізація трудових відносин – вимога сьогодення. Презентація послуг, що надаються службою зайнятості, у тому числі щодо вирішення питань зайнятості осіб з інвалідністю».

Захід було проведено за участю соціальних партнерів. Інспектор Держпраці у Луганській області Юлія Зубенко нагадала про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, наголосила на важливості виплати офіційної заробітної плати та сплати внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. До обговорення цієї теми онлайн приєдналась завідувачка сектору ДПС у Луганській області Ірина Гречаннікова, яка розповіла, як нелегальна заробітна плата послаблює соціальний захист працівників.

Під час заходу обговорили питання стимулювання роботодавців, зокрема варіанти компенсації ЄСВ та витрат на оплату праці внутрішньо переміщених осіб, організації громадських робіт. Також висвітлювалися питання професійного навчання та перенавчання персоналу на замовлення роботодавця.