Служба зайнятості опікується багатьма соціальними питаннями своїх клієнтів. Так, у Станично-Луганському РЦЗ 15 вересня відбувся профконсультаційний захід для незайнятого населення на тему: «Щомісячна адресна допомога для ВПО на покриття витрат на проживання».

Представники Норвезької ради у справах біженців NRC - Norwegian Refugee Council надали відповіді на питання: хто може отримати грошову допомогу і в якому розмірі, які документи треба надати, коли грошова допомога не призначається або виплата припиняється.

Наступного дня за участю БО «Благодійний фонд протимінної діяльності» для незайнятого населення було організовано захід з питань мінної безпеки. Представники організації – Ганна Білько та Юрій Фаустов нагадали про необхідність дотримання правил мінної безпеки. Акцентували увагу на тому, як уникнути загрозливої ситуації, що робити в разі виявлення вибухонебезпечних предметів та як допомогти людині, яка стала учасником мінного інциденту. Сподіваємося, що ця інформація буде корисною для наших клієнтів!