Луганська обласна служба зайнятості продовжує підвищувати професійно-кваліфікаційний рівень своїх фахівців. Сьогодні, 24 вересня на базі СНУ ім. В. Даля для групи з 20 фахівців обласного, міських та районних центрів зайнятості пройшов черговий навчальний семінар-тренінг. Цього разу вивчали «Інтерактивні технології взаємодії фахівців служби зайнятості з клієнтами».

За сприянням тренера, викладача СНУ ім. Даля, Ольги Лосієвської протягом навчання в групі панувала дружня робоча атмосфера. Серед опрацьованих на тренінгу питань були, зокрема типи комунікативних бар’єрів та поняття мотивації та мотиву. Знову актуальною виявилась тема профілактики синдрому емоційного вигорання. Викликала багато питань для обговорення теорія поколінь ВXYZ.

Учасники відпрацювали навички міжособистісної взаємодії, техніки вербальної і невербальної поведінки відповідно до цілей ситуації, а інтерактивні вправи наочно продемонстрували можливості конструювання професійної поведінки особистості в умовах прийняття рішень. Всі учасники отримали сертифікати, що засвідчують проходження навчання.

ЛОЦЗ висловлює подяку тренеру-психологу, доценту СНУ ім. Даля, кандидату психологічних наук Ользі Лосієвській за співпрацю. Сподіваємось на подальшу плідну роботу!