11 листопада заступник директора Станично-Луганського районного центру зайнятості Надія Панова та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Юлія Гаманєнко провели виїзний семінар для працівників Відділу статистики Станично-Луганського району, де планується масове вивільнення працівників.

Фахівці центру зайнятості ознайомили учасників семінару з вимогами законодавства щодо порядку вивільнення, з ринком праці району, актуальними вакансіями, які є на даний час на ринку праці, з послугами які надає служба зайнятості. Також була акцентована увага присутніх на порядку реєстрації в службі зайнятості як безробітних та хто може отримати цей статус, можливості перенавчання та започаткування власної справи за рахунок державної служби зайнятості. Учасникам семінару надано інформацію про отримання ваучера для підтримання конкурентоспроможності шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності.

Семінар пройшов у формі діалогу. Учасники семінару зрозуміли, що вони не залишаються сам на сам із своєю проблемою, а за допомогою служби зайнятості та власного зусилля зможуть реалізувати своє право на подальшу трудову діяльність.