27 січня відбувся семінар для державних службовців управління соціального захисту населення Новопсковської РДА, в якому очікується вивільнення 42 працівників.

Під час семінару начальник відділу організації працевлаштування населення Новопсковського РЦЗ Вікторія Гнилобокова розповіла учасникам заходу про основні послуги державної служби зайнятості та сучасні підходи щодо їх надання. Повідомила, що завдання служби зайнятості – забезпечити кар’єрний супровід кожному співробітникові, який підпадає під скорочення. З цією метою фахівці служби зайнятості запропонували низку заходів, що дозволять скласти профіль, визначити навички, здібності, компетенції, які найкраще вирізняють їх серед інших осіб на ринку праці та визначити ступінь мотивації і готовності до змін. Учасники семінару отримали інформацію щодо тенденцій на ринку праці, ознайомилися з наявними вакансіями у Новопсковському районі

Начальник відділу активної підтримки безробітних Ірина Федорова розповіла учасникам семінару про альтернативні варіанти зайнятості, можливості проходження професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації, отримання ваучера, започаткування власної справи.

Семінар пройшов у форматі конструктивного діалогу під гаслом «Вивільнення - не вирок, а нові можливості». Присутні дякували за інформацію та надані роз'яснення.