У лютому 2018 року Новопсковський районний центр зайнятості розпочав проведення циклу тренінг-семінарів з техніки пошуку роботи для випускників Новопсковського професійного аграрного ліцею.

Сучасне молоде покоління достатньо мобільне, воно спроможне швидко реагувати на зміни, які відбуваються в суспільстві, але самостійно орієнтуватися, робити правильний професійний вибір з урахуванням потреб ринку праці вдається далеко не кожному. Тому учні на попередніх заняттях отримали інформацію про особливості працевлаштування в сучасних умовах, можливості використання джерел інформації про вакансії та ознайомилися з технікою складання та використання резюме під час пошуку роботи.

На черговому заході, який відбувся 1 березня, молоді люди, що закінчують навчання за професіями «Муляр. Пічник. Штукатур» дізналися про структуру відео-резюме, отримали корисні поради щодо засобів його створення та побачили зразки готових відео-звернень до роботодавця. За планом, наступним етапом роботи буде складання відео-роліку з самопрезентацією з метою закріплення упевненої поведінки на ринку праці в майбутньому.

Основна мета тренінг – семінарів – підготовка молоді до виходу на ринок праці України. В сучасних умовах робити це необхідно використовуючи сучасні інформаційні технології. Сподіваємося, що інформаційно-консультаційна підтримка, яку випускники одержать на цих заняттях дасть їм можливість вдало розпочати свою кар'єру й знайти гідне місце на ринку праці.