17 червня фахівці Кремінського районного центру зайнятості спільно з заступником начальника відділу інфраструктури місто будування та архітектури житлово-комунального господарства економіки екології та агропромислового розвитку Северодонецької районної державної адміністрації провели семінар на тему: «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес».

Мета заходу – інформування незайнятого населення про етапи започаткування та провадження власної справи, підвищення рівня обізнаності про правові засади ведення бізнесу.

Під час семінару учасники ознайомились з поняттями бізнес-ідея та бізнес-план. Отримали рекомендації, як правильно аналізувати напрями підприємницької діяльності та як визначити схильність до ведення підприємницької діяльності. Оцінити власні здібності під час вибору напряму професійної діяльності можна за результатами проходження тестування, у тому числі на «Платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри державної служби зайнятості» (profi.dcz.gov.ua) та інших профорієнтаційних онлайн-платформах.