5 лютого в Сєвєродонецькому міському центрі зайнятості відбувся семінар «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес» на якому безробітним особам були надані орієнтири щодо вибору видів діяльності та складанні бізнес-плану. Також багато уваги приділялося залученню додаткових інвестицій через участь в різноманітних грантових програмах, в т.ч. міжнародних організацій для сталого розвитку підприємницької діяльності.

У заході взяла участь колишня безробітна - Лариса Мєльохіна, яка в 2019 році отримала підтримку від служби зайнятості у вигляді одноразової допомоги по безробіттю для відкриття власної справи, а зараз вона успішно крокує шляхом підприємництва, та вже у якості роботодавця. Лариса Мєльохіна у 2019 році подавала заявки щодо участі у декількох грантових програмах та впевнено виграла у двох конкурсних проектах від Української соціальної Академії та програми ООН із відновлення та розбудови миру. До речі, на участь у тренінгових проектах програми ООН із відновлення та розбудови миру Ларису запросили саме фахівці Сєвєродонецького центру зайнятості, бо після зняття з обліку в центрі зайнятості, для новостворених бізнесменів, які отримали одноразову виплату допомоги для відкриття власної справи, здійснюється інформаційний супровід у подальшому. Підсумовуючи проведений захід, в якому взяли участь 12 безробітних осіб, з яких 2 особи виявили бажання отримати одноразову виплату допомоги для відкриття власної справи, слід зазначити, що необхідні складові для майбутнього підприємця це наполегливість, віра у власні сили, нестандартне мислення і готовність до самовдосконалення.

Якщо, Вас зацікавила перспектива самозайнятості через відкриття власної справи за допомогою центру зайнятості, звертайтеся до Сєвєродонецького міського центру зайнятості за адресою: вул. Гагаріна, 116 у робочі часи: з 8-00 до 17-00, або телефонуйте за номерами: 050-800-77-84, (06452)5-44-62.