Днями у Рубіжанському МЦЗ відбувся семінар: «Формування мотивації роботодавців до співпраці з центром зайнятості. Взаємовигідні напрямки в ході вирішення проблем зайнятості та укомплектування підприємств кадрами». На захід були запрошені керівники та представники кадрових служб підприємств.

Під час заходу роботодавців ознайомили із ситуацією на ринку праці міста та послугами, які надає служба зайнятості роботодавцям. Наголошено на основних механізмах стимулювання створення робочих місць: компенсація роботодавцю ЄСВ та оплати праці переселенців.

Учасникам презентували нову послугу у сприянні підбору працівників – Інститут консультанта роботодавця, який почав працювати з 1 січня 2020 року. Запропонували взяти участь у грантових програмах, спрямованих на розширення бізнесу та створення нових робочих місць. Також приділили увагу працевлаштуванню осіб з інвалідністю.

Представники Рубіжанського відділення Ощадбанку надали інформацію щодо підтримки малого та середнього бізнесу, а саме надання пільгових кредитів у рамках державної програми стимулювання бізнесу "Доступні кредити 5-7-9%", яка стартувала з лютого 2020 року.