Проблема торгівлі людьми актуальна як в Україні, так і в усьому світі. Тому інформування шукачів роботи про те, як вберегтися від шахраїв і торгівців людьми, залишається важливим завданням служби зайнятості.

19-20 листопада Луганська обласна служба зайнятості організувала для тренерів – працівників центрів зайнятості дводенний тренінг: «Здійснення превентивної роботи з протидії торгівлі людьми з уразливим дорослим населенням». Захід відбувся у Сєвєродонецьку за ініціативи Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні та фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії та Міністерства міжнародних справ Канади.

Учасники опрацювали причини, масштаби, форми, етапи та наслідки торгівлі людьми для постраждалого, його сім'ї, суспільства в цілому. Розібрали правила безпечного легального працевлаштування та подорожування, отримали повну інформацію щодо Інтернет ресурсів з протидії торгівлі людьми.

Даний захід підвищив компетентність фахівців центрів зайнятості з даного питання. Вони передаватимуть ці знання безробітним, що сприятиме обізнаності й захисту суспільства. Висловлюємо подяку за навчання тренеру – Олександру Полянському і Харківській обласній громадській організації «Твоє право» та сподіваємося на подальше співробітництво.